Чи болять молочні зуби під час лікування?

Якщо Вашій дитині лікують зуби, а вона плаче…

Лікарі-стоматологи часто кажуть, що це просто від страху або ж від незнання, а насправді її нічого не болить… Невже Ви повірите у це?

Звернемося до знання звичайної анатомії молочного зуба. У ньому є корінь, нерв і канал. Нерв – це чутливе закінчення, яке реагує на будь-які маніпуляції, які проводять із зубом. Тому при лікування карієсу зуб не може не боліти!!! Він болить! Хіба у Вас дуже терпляча малеча, або дуже поверхневий карієс. У інших випадках, необхідно обезболювати.

Тільки безболісність може забезпечити лікарю належні умови для виконання якісної роботи.

Якщо ж дитина не дозволяє провести обезболення, то необхідно задуматись чи вона взагалі може дати виконати якісне пломбування.

І, звісно, на будь-які методи є свої показання та протипоказання. Але Ви – покоління сучасних батьків, які знають, що молочні зуби лікувати потрібно, що метод сріблення ЗАБОРОНЕНИЙ, що дитя, яке у лікаря-стоматолога не дозволяє почистити зуби щіточкою, не може дати пролікувати зубчик, що молочні зуби можуть боліти, і що у разі необхідності діток лікують під загальним знечуленням!

молочні зуби

Тому звертайтесь до дитячих стоматологів, вони знають як краще Вашій дитині провести місцеву анестезію. Не дозволяйте робити боляче своїм малятам. Вам це вони пробачать, а от стоматолог на довго залишиться у їхній пам’яті. В такому випадку маленькі пацієнти виростають з постійним страхом до лікарів, виростають та стають дорослими пацієнтами з величезним страхом до болю та ще й надзвичайно великим об’ємом стоматологічної роботи.

молочні зуби

Бажаю Вам та Вашим діткам бути здоровими та займатись краще профілактикою, ніж лікуванням! А от, якщо побачите проблему, то найшвидше вирішуйте її якісно та БЕЗБОЛІСНО!

 

З повагою, професійний дитячий лікар-стоматолог
Клініки Авторської Стоматології Мар’яни Мельничук
Миць Юлія Олександрівна

Share:

Залишити відповідь