Пародонтологія

Пародонтологія

При недотриманні правил гігієни ротової порожнини неякісні пломби, коронки, неправильна форма зубних рядів і прикусу «допомагають» утворенню біоплівки, яка містить безліч мікроорганізмів, а згодом – наліт і камінь. Які ознаки повинні нас насторожити? Спочатку кровоточивість під час чищення зубів щіткою чи ниткою, зміна кольору чи форми ясна, зудіння ясен, підвищена чутливість зубів на холодне, неприємний запах з ротової порожнини. Згодом процес ускладнюється, прогресує та поширюється на нижчележачі тканини. Розвивається пародонтит. Руйнується зв’язка зуба, а зубні відкладення починають збиратися під яснами у кишенях, що утворилися. Слід пам’ятати, що час працює не на Вашу користь, оскільки кінцевим результатом пародонтиту є розхитування та випадіння зубів.

Не слід заспокоювати себе, гадаючи, що можна побороти недугу полосканням, а непреємний запах – за допомогою жувальної гумки.

Головним в лікуванні є ретельне професійне зняття над’ та під’ясенних зубних відкладень, без чого побороти запалення неможливо.

Лікування пародонту є тривалим і кропітким, але в кінцевому результаті – ефективне і продуктивне. Адже без здорового пародонту – складного апарату для утримання зуба – усі маніпуляції з зубами і зубними рядами (вирівнювання, відбілювання, відновлення функції) є неможливими.

В нашій клініці досить широко використовується лазер «KaVo Key 3+», завдяки системі зворотнього зв’зку feedback, можна безпечно знімати зубні відкладення без пошкодження тканин пародонта. Докладнішу інформацію про лазер Ви можете прочитати в нас на сайті в розділі «Лікування лазером».

Записатися на прийом

apteka mujchine for man ukonkemerovo woditely driver.