Система CEREC

Наша клініка пропонує Вам найпопулярнішу CAD/CAM систему в світі, якій практично немає рівних, а саме – система CEREC (від англ. Chairside Economical Restorations of Esthetic Ceramic).

CEREC – це комплекс з технології, обладнання та матеріалів для виготовлення зубних мікропротезів (вкладок, вінірів, коронок), виточують з керамічних блоків із застосуванням спеціалізованої CAD/CAM системи. Розроблено в університеті Цюріха.

CEREC – це насамперед особливий момент лікування, як для лікарів, так і для пацієнтів. Ви будете приймати участь і бачити майже всі етапи роботи, це буде цікаво і швидко, це зекономить Ваш час бо відновлення відбувається в декілька відвідувань!

Будьте впевнені, унікальна CAD/CAM система CEREC стане для Вас відкриттям в новітній стоматології. Ви обов’язково оціните її і поділитеся результатами зі своїми близькими.

Що ж незвичайного має ця система з 30-річним досвідом роботи лікарів всього світу? Це відсутність необхідності зняття відбитку (наявність металу і силікону в роті), це контрольований процес біля крісла стоматолога від оптичного сканування до завершеної реставрації (коронки, вкладки, вініра)  без неприємних сюрпризів.

 

Переваги CEREC:

– висока точність контролюється комп’ютером що виключає людський фактор, це забезпечує плавність переходу кераміка-зуб та відсутність нависаючих країв, що можуть подразнювати ясна;

-мікропротез (керамічна пломба, вкладка, накладка) виготовляється у найкоротші терміни, при цьому швидкість ніяк не впливає на якість;

-колір керамічної реставрації підбирається індивідуально до кольору зуба що забезпечує бездоганну естетичність;

-натуральний вигляд і прозорість;

-забезпечення максимальної відповідності поверхонь керамічної реставрації до оточуючих тканин і зубів;

-можливість полірування всіх зовнішніх поверхонь;

-через швидкість методу не відбувається змін в тканинах зуба, що саме по собі великою перевагою;

-блок, з якого вифрезеровується реставрація, виготовлений фабричним шляхом із високоякісного фарфору, що забезпечує оптимальними міцність та твердість, що відповідає коефіцієнту твердості  емалі зуба.

Записатися на прийом

apteka mujchine for man ukonkemerovo woditely driver.