5 причин звернутися до косметичної стоматології

Косметична стоматологія може допомогти Вам отримати посмішку Вашої мрії. Лікарі нашої клініки знайдуть час, аби вивчити уподобання кожного пацієнта, зрозуміти його чи її бажання покращити свій зовнішній вигляд та підказати, яким чином досягти природної чарівної посмішки. У нашій клініці усі процедури проводяться з урахуванням особливостей Вашого обличчя, Вашої особистості та Вашого бюджету.

Ось основні причини, заради яких Вам варто звернутись до косметичної стоматології у нашій клініці та зробити дизайн посмішки:

 

1. Ставайте впевненішими у собі

Важко бути впевненим у собі, не маючи привабливої усмішки, але ми можемо в цьому Вам допомогти! Якщо Вам мають видалити зуб, лікар порекомендує зубний імплантант. Зубний імплантант являє собою штучний титановий зуб, який хірургічним шляхом вживлюється у щелепу. Зубні імплантати творять дива, відновлюючи впевненість пацієнта у власній посмішці та дозволяючи їсти з комфортом; і цей результат повинен залишитись з Вами на все життя, за умови правильного догляду!

 

2. Відчуйте свою привабливість

Ваша посмішка є однією з Ваших найбільш важливих фізичних рис, коли мова йде про зовнішню привабливість. Якщо Ваші зуби незвичної форми або криві, мають помітні плями, ми можемо Вам допомогти покращити Вашу зовнішність, поставивши вініри на поверхні зубів. Вініри – це тонкі керамічні пластинки, зацементовані на передній поверхні зуба, що змінюють його колір або форму. Вініри є хорошим варіантом для покращення зовнішності, якщо Ваші зуби мають нерівну поверхню або відколи, плями від тетрацикліну, якщо вони знебарвлені, деформовані через травму чи процедури на кореневому каналі, незвичної форми, нерівномірно рознесені або криві.

красиві зуби

 

3. Просіть підвищення по службі

Не сумнівайтесь, Ваша усмішка справді дуже важлива для Вашого професійного успіху. За допомогою косметичних процедур ми можемо виправити недосконалість зубів і допомогти приховати серйозні плями, відколи, деформовані й нерівні зуби, створюючи на замовлення композитний матеріал ручної роботи під колір зуба, який накладається на передній поверхні зуба з непомітними для ока швами. На відміну від вінірів, композит наносять безпосередньо на зуб і обробляють для надання йому остаточної твердості за допомогою лазера. З метою щільного і надійного прилягання композиту, зуб підготовлюють, злегка поліруючи відповідну поверхню, що, як правило, не вимагає анестезії.

усмішка і кар'єра

 

4. Збагачуйте своє соціальне життя

Ви сором’язливі у стосунках з іншими людьми? Ви хотіли би мати рівніші зуби та гарнішу посмішку? У нашій клініці Вам запропонують способи лікування, які допоможуть Вам мати більш здорові зуби і посмішку Вашої мрії! Багато хто з дорослих людей протягом усього життя прикривають рот, коли сміються, посміхаються або розмовляють. Вони почуваються ніяково, тому що не хочуть носити металеві брекети впродовж кількох років, або стурбовані тим, що інші коригувальні процедури можуть бути занадто інвазивними чи занадто дорогими. Тепер ефективні, безпечні й доступні косметичні рішення, які відповідають Вашому способу життя і можливостям.

5 причин звернутися до косметичної стоматології

 

5. Відчуйте себе знову молодими

Хто ж не хоче виглядати і відчувати себе молодим у свої зрілі роки? Якщо у Вас з’явилося бажання зменшити кількість ознак старіння, про косметичну стоматологію слід замислитись у першу чергу. За допомогою методики проектування дизайну посмішки, що змінює розмір і ширину зубів, лікарі нашої клініки досягають гарних результатів, зменшуючи появу зморшок навколо рота, роблячи губи повнішими та покращуючи і вдосконалюючи Вашу посмішку без хірургічного втручання. Для вдосконалення рис обличчя і посмішки використовуються порцелянові вініри, косметична ортодонтія та всі види керамічних коронок.

здорова посмішка для молодості

 

У нашій клініці ми знаємо, що впевненість у собі та почуття власної гідності приходять зсередини. Ми переконані, що поліпшення Вашої посмішки стане найкращим приводом показати себе усьому світові!

 

 

Запишіться на прийом вже сьогодні на нашому сайті онлайн або за номером:

+38 032 260 30 60  або  +38 050 315 59 03

 

Посміхайтеся і світ посміхнеться Вам у відповідь!

Share: