Догляд за зубами під час літньої відпустки

Привітна сяюча посмішка творить чудеса.

Перед нею відступає похмурий день.Особливо літом!
Не забувайте,плануючи відпустку собі, дітям, батькам чи просто з виходом сонечка пройти профілактичне обстеження і професійну гігієну в нашій клініці.

Лікар порадить Вам, як вибрати засоби індивідуальної гігієни для догляду за ротовою порожниною і допоможе попередити проблеми з зубами та яснами, які можуть виникнути в літню пору!

Вибір щітки та інших допоміжних засобів таких як флос, йоршики, ірригатор, елексир для посмішки (ополіскувач) -повинен бути індивідуальний. Що саме необхідне Вам -порадить лікар.
Але про певні базові моменти ми Вам розповімо.
Отже, що необхідно в літню пору, щоб залишатися здоровими і красивими?

Поради саме на літо:

 • Елексир для посмішки-ополіскувач. Він, борючись з бактеріями, освіжає подих, розм’якшує зубний наліт, який потім видаляється при чистці зубною щіткою. Користуватись ним необхідно до і після щітки.
 • Зубні пасти різного призначення гігієнічно-профілактичні, з відбілюючим ефектом, лікувально-профілактичні:
  -Стосовно паст з відбілюючим ефектом. Завдяки спеціальним компонентам вона ефективно знімає зубний наліт, допомагає підтримувати природню білизну особливо після відбілювання. При купівлі такої пасти необхідно ознайомитись з її параметрами, якщо до складу входить такий сильний окислювач як пероксид водню,то треба знати,що його не повинно бути більше, ніж 0,1/, інакше така паста буде мати руйнівну дію на емаль. Користуватися не частіше чим 2 рази на тиждень. Вагітним, дітям та підліткам не рекомендовано!
  -Стосовно паст лікувально-профілактичних при хронічних захворюваннях ясен – порадить лікар. Такими пастами можна користуватись тільки певний період.
 • Пийте багато води. Так Ви захищаєте не тільки свою шкіру і тканини ясен від обезводнення,але й зуби – від карієсу.
 • Виключайте солодкі напої.
 • Після легких перекусів бажано взяти спеціальний льодяник для підвищення виділення слини, яка захищає наші зуби і ясна.
 • Попіклуйтесь про шкіру губ, Сонячне випромінювання шкідливо діє на тонку оболонку. Хейліти – так називаються захворювання. Обов’язково користуйтесь бальзамом для губ, який містить віт.Е і SFF фільтри 15.
 • Зверніть увагу на харчування (ми також дбаємо за Ваші форми))))). Перевагу необхідно надавати, звичайно, фруктам. Кавун-гарний вибір!)-він містить багато води і не містить кислот,а от цитрусові-небажані.
 • Після будь-якого прийому їжі прополощіть рот водою. Не забувайте грунтовно чистити зуби не менше двох разів в день.
 • Придбайте хорошу електричну(!) щітку для всієї сім’ї.
 • Перевагу надавайте морю,а не басейнам .Там багато хімікатів, а в морі-природні солі, які укріплюють ваші ясна. Але всеодно після водних процедур – почистіть зуби, так само як ви приймаєте душ.

Навчимо берегти своє Здоров’я, а саме догляд за ротовою порожниною є однією з перших ланок.

Ви ще не знаєте про йоршики і іригатор?

Тоді Вам потрібно цього літа відвідати нас!

Погані зуби, хворі ясна не передаються спадково!спадково,на жаль, може передатися культура догляду за собою! Ми відповімо на всі Ваші питання, розвіємо міф про погані зуби і спадкові проблеми!

Навчимо берегти своє Здоров’я, а саме догляд за ротовою порожниною є однією з перших ланок.

Ми ж свій ранок починаємо з посмішки!