Чи є у пломб термін придатності?

 

Проблеми з пломбами не завжди залежать від того, як давно Ви їх поставили і який матеріал використав фахівець. Після певного часу, а також внаслідок цілого ряду інших обставин (глибини каріозної порожнини, розміру зруйнованого зуба) зовнішній вигляд пломби може змінюватися не в кращу сторону.

Причин потемніння пломби кілька:

Можливо, стоматолог Вас “пожалів” і не став зачищати всю каріозну ділянку зуба, а на необробленому місці карієс продовжив свою “чорну справу”. Тому, рекомендовано лікувати зуби з обезболенням, що б можна було вичистити всі уражені каріесом тканини.

Також виною того може бути недостатня індивідуальна гігієна порожнини рота або несвоєчасно проведена професійна.

Хтось може знизати плечима і сказати: “Дурниці, у мене пломба стоїть вже 10 років і нічого. Все це вигадки зубних лікарів, щоб не залишитися без клієнтів!” Але це не так.

Задумайтесь – все, що нас оточує, має термін придатності.

Матеріали, з яких виготовлені пломби його теж мають. До слова сказати, старі пломби цілком можуть бути токсичні. Через недосконалість навіть дорогих композитів, проходить просідання пломб, в результаті чого з’являється ризик утворення повторного карієсу і заниження висоти прикусу. Додайте сюди екстремально агресивне середовище порожнини рота. Постійна вологість, перепади температур, присутність кислот і солей, механічні дії, активна мікрофлора. Що вийде? Термін служби пломби від 2 до 4 років. І це за умови, що її ставив висококласний фахівець, що дає гарантію на свою роботу. Так, так! На якісні пломби це теж поширюється.

лікування кореневих каналів

Лікаря варто відвідати, якщо:
– Пломба змінила колір;
– Між пломбою і зубом з’явиласа “тріщина”;
– Тканини зуба біля пломби потемніли;
– Ви відчуваєте біль на будь які температурні подразники;
– З’явилися шорсткості і некомфортне відчуття в роті;
– Якщо Ви поважаєте себе і цінуєте своє здоров’я.

І ще одна порада – не звертайтесь до різних лікарів, кидаючись з однієї крайності в іншу. Краще вибрати постійну сучасну клініку, тільки так ви отримаєте саме ту допомогу, якої потребуєте, з гарантією якісного лікування.

чи є у пломб термін придатності

 

Ми запропопонуємо Вам і Вашій сім’ї все, що визначає стандартний протокол надання якісних стоматологічних послуг для дорослих та дітей!

Запишіться на прийом вже сьогодні на нашому сайті онлайн або за номером:

+38 032 260 30 60 або +38 050 315 59 03

Посміхайтеся і світ посміхнеться Вам у відповідь!

Share: