Вітаємо з Днем здоров’я!

 

Кожного року 7 квітня світ зустрічає День здоров’я. На перший погляд, це дивна дата, адже про здоров’я потрібно пам’ятати кожного дня.

Проте, сьогодні додаткова нагода запитати себе: чи достатньо я турбуюся про здоров’я, своє та рідних? Що я можу зробити, щоб почуватися та виглядати ще краще?

У Клініці авторської стоматології Мар’яни Мельничук, ми вважаємо, що здоров’я – це результат щоденного догляду. На цьому твердженні базується філософія нашої клініки. Хоча ми надаємо послуги з протезування та реставрації зубів, ми переконані, що краще попередити та зберегти, ніж допустити і вилікувати.

Незалежно від віку, ми заохочуємо кожного пацієнта до профілактичних процедур, правильної домашньої та своєчасної професійної гігієни ротової порожнини. Ділимося знаннями про те, як варто доглядати за зубами, щоб звертатися до стоматолога не тому, що болить, а тому що хочеться зробити здорові зубки ще міцнішими та гарнішими.

Бажаємо усім нашим колегам та клієнтам бути здоровими! Бо здоров’я – це завжди краса!

 

У нашій клініці ми знаємо, що впевненість у собі та почуття власної гідності приходять зсередини. Ми переконані, що поліпшення Вашої посмішки стане найкращим приводом показати себе усьому світові!

Запишіться на прийом вже сьогодні на нашому сайті онлайн або за номером:

+38 032 260 30 60  або  +38 050 315 59 03

 

Посміхайтеся і світ посміхнеться Вам у відповідь!

 

Share: