Діагностика Захворювань Ясен з Системою «Florida Probe» у Нашій Клініці!

За статистикою від 30 до 90 % людей страждають захворюваннями ясен. Дотепер  рання діагностика цих захворювань була слабкою ланкою. Але тепер у нашій клініці ми раді запропонувати Вам пройти обстеження ясен за допомогою новітньої комп’ютерної системи діагностики та аналізу захворювань тканин пародонту «Florida Probe»!

Система «Florida Probe» була розроблена фахівцями університету Гейнсвілла, штат Флорида. Це комп’ютерна система проведення повної клінічної діагностики та аналізу захворювань тканин пародонту. Повна діагностика займає всього 15-20 хвилин!

Прихований для пацієнта процес стає явним і зрозумілим. Результати обстеження дозволяють сумістити на одному малюнку в наочному вигляді всі основні показники стану тканин пародонта:
• глибину пародонтальних кишень;
• наявність зубного нальоту;
• наявність кровоточивості ясен, гнійного ексудату;
• рухливість зубів.

Всі дані дослідження автоматично заносяться в комп’ютер у вигляді кольорової таблиці. Результати проведеного обстеження роздруковуються і видаються на руки пацієнтові. Отримавши свою карту, пацієнт зможе побачити об’єктивні дані про стан своїх ясен, а доктор зможе правильно спланувати лікування. Після лікування можна легко побачити результат проведеної роботи.

Отже тепер, завдяки новітнім технологіям, які чекають на Вас у нашій клініці у Львові, Ви зможете зробити перший крок до вирішення своїх стоматологічних проблем, щоб залишатись здоровими та щасливими!
Чекаємо на Вас – записатись на прийом.

Share: