Наш дитячий лікар стоматолог відвідала з’їзд членів Європейської Асоціації Дитячих Стоматологів в Італії

 

Ми щиро пишаємося нашими професіоналами і щоразу з радістю розповідаємо про їхні нові досягнення та нові знання!

Наш дитячий лікар стоматолог Миць Юлія Олександрівна відвідала з’їзд членів Європейської Асоціації Дитячих Стоматологів ти прослухала семінар на тему  «Місцева анестезія в дитячій стоматології». Захід відбувся 20-23 квітня в м.Турин (Італія) в історичних залах університету Турину (Aula Magna Cavallerizza and Rettorato).

Наш дитячий лікар стоматолог Миць Юлія Олександрівна відвідала з’їзд членів Європейської Асоціації Дитячих Стоматологів

Європейська Асоціація Дитячих Стоматологів (European Academy of Pediatric Dentistry –EAPD) – європейська організація фахівців в області охорони здоров’я, присвячена профілактиці і лікуванню зубів у зростаючих пацієнтів. Її основним завданням є запобігання будь-яких захворювань порожнини рота у дітей. Італія, і особливо Турин, з гордістю провели цю важливу міжнародна подію, яка повернулась в цю країну після декількох років, адже раніше організована зустріч EAPD проходила в Сассарі у 1998 році.

Такі події дуже важливі для Європейської Асоціації Дитячих Стоматологів, оскільки завдяки ним запрошуються лідери думок у тій чи іншій області, і через їхній досвід, а також через участь модераторів і делегатів, розробляються основні принципи роботи.

семінар Місцева анестезія в дитячій стоматології в Турині

Темою цього семінару була «Місцева анестезія в дитячій стоматології». Доповідачі ділилися  останніми результатами досліджень, науковими знаннями і досвідом щодо місцевої анестезії у дітей. Всесвітньо відомі оратори прочитали лекції орієнтовані на клінічний підхід до пацієнтів. Різні аспекти були проілюстровані учасникам, що дозволило їм підійти до цієї теми з міждисциплінарної перспективи. Також варто відзначити цікаву лекцію, пов’язану з контролем тривоги і страху, так як дотримання пацієнтом лікування є окремою проблемою в області гігієни порожнини рота, особливо у підлітків.

Ми вважаємо, що участь у таких подіях є дуже важливою для наших лікарів, оскільки це дає їм додаткові цінні можливості слухати, вчитися і обговорювати різні аспекти дитячої стоматології з доповідачами та з іншими делегатами.

Обіцяємо ніколи не стояти на місці та постійно розвиватись задля Вашого здоров’я!

 

Share: