Клініка авторської стоматології Мар’яни Мельничук святкує десять років з часу заснування!

 

«Нещодавно нам виповнилося 10 років. Десять років, які були і залишаються наповнені улюбленою роботою та усмішками, які є невіддільною частиною нашого життя.

Також це 10 років нашому колективу, який кожного року професійно зростає та кількісно збільшується.
Завдяки постійному старанню та вдосконаленню наших працівників, клініці вдалося змінити ставлення пацієнтів до стоматології. Підхід до стоматологічних послуг у світі кардинально відрізняється від того, який був десятиліття тому. І ми йдемо у ногу зі світовими інноваціями.

Сьогодні ми не просто клініка, яка лікує зуби. Ми – клініка, яка запобігає виникненню проблем із ними.

Потужні профілактичні засоби Icon та Bioceramic й новітні цифрові технології KT, Design Smile, CEREC дозволяють попередити виявлення карієсу й зосередитися на естетичному вигляді усмішки.

Протягом десяти років ми особливо раді бачити наших маленьких пацієнтів, які ростуть разом із клінікою. Розуміння і підтримка батьків дозволяють змалку привчити дитину до регулярних відвідин лікаря і зберегти здорові зуби протягом усього життя.

Найсучасніші системи обезболення (такі як STA – Single Tooth Anaesthesia System), проведення лікування під седацією дають можливість якісного лікування  і довготривалого  результату збереження зубів у дітей і дорослих.

Попереду у нас ще багато планів. Ми збираємося і надалі якісно працювати, невпинно розвиватися, постійно вчитися, дружньо відпочивати та впевнено жити!»

10 років клініки

Дорогі пацієнти! Дякуємо, що були з нами протягом цього часу!
Залишайтеся з нами й надалі, адже профілактика – це найкоротший шлях до збереження здоров’я!
Ваша довіра допомагає нам рости та ставати ще кращими!


З повагою та любов’ю,
Головний лікар клініки Мар’яна Мельничук-Бальтес

Share: