Клініка авторської стоматології: особливий підхід до вирішення зубних проблем

Особливий підхід до вирішення зубних проблем!

Мій дід розписував українські церкви, мій батько відомий скульптор, я все життя мріяла творити красу і гармонію. Одразу після закінчення навчання у Львівському медичному університеті, я мала тривалу практику у німецьких стоматологічних клініках. Тоді це для мене було подвійне випробування. Я, молодий спеціаліст з Радянського Союзу, де навіть поняття ні про гігієну, ні про менеджмент не було, повинна була працювати за абсолютно новою філософією. Коли у нас, заходячи в стоматкабінет, в плювальниці могли лежати ватні валики та інші сліди роботи із попередніми пацієнтами, у Німеччині ж стояли якісні, завжди чисті, установки, усі інструменти простерилізовані на хорошому обладнанні із дотриманням технологій тощо.

Другим сильним контрастом для мене була спланованість і естетичність умов, в яких працювали лікарі та зубні техніки. А ще – нові підходи до лікування, як я уже казала, філософія попередження захворювань, філософія збереження, коли основне завдання лікаря не реставрація чи протезування, а організація процесу комунікації з пацієнтом, щоб він умів не допустити до захворювань своїх зубів.

Чому моя клініка має в назві слово «авторська»?

Я хочу наголосити, що маю свою філософію здоров’я. Принципи роботи моєї клініки базовані на двох «слонах» – збереження та творчість. За кожну деталь від встановлення діагнозу до програми лікування я особисто несу відповідальність. Я знаю ціну здоров’я і поважаю час кожного пацієнта. Сьогодні ставлення до людини, яка прийшла у стоматологічний заклад позбутися болю, має змінитися, тому що вона прийшла до вас із проблемою. Людина має бути докладно поінформована про стан її здоров’я: які причини призвели до такої ситуації, що можна з цим зробити, скільки це буде коштувати. Окрім того, просто необхідно створити умови, коли пацієнтові зручно. В це поняття входить відчуття комфорту, починаючи від першого дзвінка чи приходу в клініку. Також важливим є дати людині відчуття безпеки. Показати і розповісти про стерилізацію, про усі необхідні процеси при лікуванні саме цього пацієнта, а також про те, яким чином можна уникнути проблем. Індивідуальний підхід до кожної окремої людини дозволить запобігти виникненню критичних ситуацій, а також сприятиме подоланню страху відвідин стоматолога.

Відповідно до принципів моєї клініки ми набираємо і персонал. Жодна людина не отримає тут роботу, якщо не пропрацює зі мною достатньо довгий час. Кожен майбутній лікар моєї клініки під час асистентської практики опановує способи та методи моєї роботи. Я ділюся своїми знаннями, навчаю особисто, як працювати, щоб потім особисто відповідати за результат. Я поважаю і люблю людей, які працюють зі мною, до їхньої роботи, як і до своєї, ставлюся прискіпливо і дуже вимогливо. База стоматологічних знань є спільна і однакова для всіх. Авторська робота полягає в особистісному трактуванні лікувального процесу.

Share: