Кому необхідно звернутись до послуг косметичної стоматології?

Останнім часом все частіше зустрічаються пацієнти, які звертаються до стоматолога не зі скаргами на зубний біль, а з проханням відбілити чи відреставрувати зуби. Це й зрозуміло, гарна посмішка піднімає настрій, привертає увагу, підвищує самооцінку. Тому, якщо природа не нагородила Вас правильним прикусом або білосніжною емаллю, виправити ситуацію допоможе естетична стоматологія!

реставрація зубів

Основна функція естетичної стоматології – це створення красивої, бездоганною усмішки. У той час як традиційна стоматологія займається гігієною, профілактикою і діагностикою захворювань порожнини рота, естетична стоматологія спрямована на поліпшення зовнішнього вигляду зубів і ясен. Сучасна естетична стоматологія дає можливість виправити практично все: починаючи від незначних недоліків в усмішці, закінчуючи сильними змінами кольору зубів, збільшеними відстанями між зубами, вирівнюванням кривизни зубів та іншим. В арсеналі наших професіоналів безліч методів моделювання посмішки – вініри, коронки, зубні імплантанти та ін.

Все більше людей розуміє, що красиві білі зуби – це не просто елемент сучасної культури, а показник здоров’я і символ успішності.

Отже, кому необхідно звернутись до послуг косметичної стоматології?

Подумайте про візит до стоматолога якщо у Вас:
– Зуб і пломба відрізняються за кольором один від одного
– Зуби неправильної форми
– Зуб висунутий із зубної дуги
– Ріжучі краї зубів стерті
– Зуби з тетрацикліновими плямами
– Зуби з ознаками вікових змін
– Між зубами є щілини
– Емаль зубів каламутна

дизайн посмішки

Ваша посмішка складає підсвідоме, моментальне візуальне враження на людей, яких ви зустрічаєте. Білосніжна та сяюча посмішка додає молодості, бадьорості, здоров’я, щастя і тепла. Стоматологи, які працюють в галузі естетики, давно зрозуміли і вирахували усі параметри голівудської посмішки, що роблять наші зуби молодими і красивими. Ми знаємо ці параметри і підберемо для Вас таку посмішку! Ознайомтесь з нашою новою послугою –
комп’ютерний дизайн посмішки за концепцією Digital Smile Design!

 


Запишіться на прийом вже сьогодні на нашому сайті онлайн або за номером:

+38 032 260 30 60 або +38 050 315 59 03

Посміхайтеся і світ посміхнеться Вам у відповідь!

 

Share: