CEREC – набагато більше, ніж просто реставрація

Наші професіонали добре знайомі з твердженням – “Навіть в даний момент Ваші вороги гортають книжки” 🙂

Тому вони ніколи не перестають вчитися. Адже справжній успіх приходить тільки разом із самовдосконаленням, навчанням та рішучістю.

Наш професійний лікар-ортопед Адамчук Назар Петрович, щойно повернувся зі столиці, де він проходив триденний курс навчання по системі CEREC під назвою “CEREC – набагато більше, ніж просто реставрація” від сертифікованого CEREC-тренера Ігоря Денисова.

тренінг CEREC

Програма триденного курсу складалась із надзвичайно цікавих теоретичних та практичних доповідей.

У перший день наш лікар прослухав про:

Система CEREC – від початку до наших днів. Можливості CEREC 4.4, від вкладки до тотальних випадків. Огляд матеріалів для виготовлення реставрацій, їх особливості та відмінності. CEREC 4.4. – ще зручніше, ще точніше, що нового в порівнянні з CEREC 4.3. Можливість вибору між шліфуванням і фрезерування, особливості при препаруванні і фіксації. Демонстрація роботи системи з подальшим виготовленням реставрації.

У другий день курсу були представлені доповіді про застосування різних режимів моделювання, алгоритм вибору, кореляцію, реплікацію, регістрат прикусу, ясенну маску. CEREC Smile Design. Multilayer, Rapidlayer, Cad-On. Конструкції на каркасі з діоксиду цирконію. Моделювання 4-х одиниць у фронтальному відділі (був детально розібраний алгоритм роботи у фронтальному відділі, а також розбір складних кейсів від курсантів).

На третій день відбувся майстер-клас по роботі з ПЗ CEREC, керамікою Сin і E.max.

 

тренінг по CEREC

Шановні пацієнти, щодня лікарі нашої клініки вдосконалюються заради Вас і Вашої нової бездоганної посмішки. Дізнайтесь про можливості системи CEREC та новітньої технології Digital Smile Design та будьте певні – досконадості немає меж!

Посміхайтесь та залишайтесь здоровими!

 

Share: