Лазер

Наша клініка пропонує Вам унікальний вид послуг з використанням найсучаснішого стоматологічного обладнання. Це апарат «Key Laser 3+», розроблений німецькою фірмою «KaVo». Початок застосування лазеру в стоматологічній практиці датується 1960 роком. І вже тоді лікарі заговорили про його об’єктивні переваги. З того часу успіхи застосування лазерних технологій в хірургії, офтальмології і косметологічній медицині були загальновідомі, а розвиток використання його у стоматології був досить обмежений в зв’язку з відсутністю приладу, який однаково ефективно працював би не тільки на м’яких, але й на твердих тканинах.

Отже які переваги препарування каріозного зуба за допомогою лазера, на відміну від стандартної стоматологічної установки?

  • Препарування лазером може проводитись без анестезії в 80% випадків без відчуття болю.
  • Лазер видаляє лише ушкоджені патологічним процесом тканини (за допомогою унікального зв’язку «feedbaсk»), якщо в процесі роботи потрапляє на здорову тканину, то робота автоматично припиняється.
  • Обробка лазером не спричиняє розтріскування емалі, дискомфорту для пульпи та жодних побічних ефектів, які можуть виникати під час роботи бором.

На сьогоднішній день пародонтологічні проблемистали дуже актуальною темою для багатьох людей. Адже білі зуби ще не означають здорову ротову порожнину за наявності червоної слизової, кровоточивості ясен, каміння і неприємного запаху з рота. Важливо не лише зняти запальний процес, але й зрозуміти та усунути причини його виникнення.

Основна проблема полягає у необхідності 100% ліквідації над- і під’ясенного каміння, видалення грануляцій, стерилізації пародонтологічних кишень. Звичайно, всього цього можна досягнути за наявності професійного лікаря пародонтолога, спеціального інструменту, загостреного під певним кутом і до певної гостроти, проведення спеціального хірургічного втручання і медикаментозної підтримки. Крім того, таке лікування довготривале і не завжди ефективне. Згадайте також, чим проводив лікування Ваш лікар-пародонтолог, і скільки часу Ви відчували не просто дискомфорт, а справжню проблему з больовими відчуттями, неможливістю повноцінно жувати. Робота лазером повністю спрощує всі попередні маніпуляції. За декілька процедур Ви відчуєте суттєві зміни в ротовій порожнині. Спробуйте і переконаєтесь.

На сьогоднішній момент не менш актуальною є тема герпесу і афт, які виникають в ротовій порожнині. Люди, які часто мають ці проблеми, чітко орієнтуються у дискомфорті, спричиненим цим захворюванням. Лазер моментально полегшує відчуття болю і забирає герпес в місці виникнення раз і назавжди.

Особливої уваги заслуговує застосування лазеру в хірургічній стоматології. Слово «хірургія» у кожної людини викликає асоціативну картину з розрізом, кров’ю і, можливо, швами, які накладають в кінці кожної операції. Лазер спрощує дуже багато етапів. Наприклад, такі популярні речі, як висічення вуздечки (губи, язика) потребують мінімум обладнання і протікають без крові та ушивання рани. В дитячій стоматології це викликає захоплення не тільки в батьків, а й у маленьких пацієнтів.

Має своє призначення лазер і в естетичній стоматології.

Наприклад, ремоделювання ясен (якщо ми хочемо вирівняти краї шийок зубів в естетичній зоні) проводимо швидко й естетично, бо на відміну від скальпеля, лазером можна робити будь-які лінії без кутів.

Відбілювання зубів лазером є відомою та дуже популярною процедурою в стоматології, але на відміну від класичного відбілювання, наш лазер відбілює кожен зуб окремо, а не одночасно групу зубів. Це допомагає контролювати колір, якщо ми маємо пломби і коронки.

Також унікальною є процедура видалення пігменту слизової. Дуже рожева слизова виглядає значно краще, ніж коричнева чи синя (ми говоримо про здорові ясна).

Ще дещо про неприємні моменти, з якими ми можемо стикнутися під час прорізування зубів мудрості. Ми хочемо залишити цей зуб в роті, але слизова над ним настільки щільна і болюча, що нас часто гнітить питання «Що робити?» Видалити зуб чи ще так довго терпіти? Однак, якщо немає прямих показів на екстракцію (видалення), ми робимо незначну анестезію (обезболення) і забираємо все, що заважає нашому зубові. Скальпелем це також можна зробити, але не так ефективно, як за допомогою лазеру.

Імплантологія – це процедура, пов’язана з відновленням за допомогою імплантанту відсутнього зуба. Питання не лише у встановленні імплантанту, але й у терміні його служби. Профілактика виникнення запалення у тканинах, що оточують імплантант, так само досягається за допомогою лазеру. Лазер є також не менш ефективним, коли ми вже маємо запальні процеси навколо імплантанту. Лікування періімплантиту є унікальною та ефективною процедурою.

Отже, лазер працює  в:

  1. Терапевтичній стоматології;
  2. Хірургічній стоматології;
  3. Імплантології;
  4. Пародонтології;
  5. Естетичній стоматології.

Сподіваємось, ця інформація допоможе Вам краще зрозуміти, на чому базуються наші методи лікування, і зробити правильний вибір.

Будьте здорові та задоволені собою!

Записатися на прийом