Наш лікар-ортопед відвідав майстер-клас Наокі Айби

 

Протягом 19-20 листопада до Києва завітав Наокі Айба, спеціаліст з США у сфері високоестетичної кераміки. Звісно, професіонали нашої клініки не могли упустити нагоду навчання у професіоналів світового рівня!

19 листопада наш лікар-ортопед Адамчук Назар Петрович відвідав лекцію Наокі Айби “Синергія стоматолога і кераміста: Як добитися найкращих результатів разом? Вибір відтінку і фотографія в стоматології від А до Я». Лекція була присвячена секретам взаємодії лікаря та техніка, правильному підборі відтінку зуба та максимально ефективному використанні дентального фото.

Наступного дня, 20 листопада Назар Петрович став учасником майстер класу “Вибір відтінку і фотографія в стоматології від А до Я”.

4

2

3

Професійний фотограф та технік-кераміст Наокі Айба ділився знаннями про науку фотографії, оптимальні технічні характеристики обладнання та можливості їх використання для отримання якісного знімка. Учасники мали змогу виконати чимало практичних завдань, щоб краще засвоїти набуті знання.

Ми розвиваємося для того, щоб Ваша посмішка сяяла яскравіше!

Читайте детальніше про революційну технологію Digital Smile Design у нашій клініці тут.

3

certificate

Про лектора:
• Наокі Айба, CDT Oral Design (США)
• Випускник зуботехнічного відділення Університету Aichi Gakuin, Японія
• Власник лабораторії високоестетичної кераміки та тренінг-центру в Монтерей, США
• Член спільноти Oral Design
• Автор численних винаходів під брендом «Naoki Aiba, CDT Artist Series». Зокрема авторської серії інструментів та флеш-системи для стоматологічної фотографії
• Лектор і викладач численних практичних курсів присвячених керамічній реставрації, стоматологічній фотографії та естетичній комунікації
• Автор наукових робіт і публікацій у передових стоматологічних виданнях, зокрема «Quintessence of Dental Technology»
• Член редакційної ради американської версії «QDT» і «Journal of Cosmetic Dentistry», член консультаційної ради в «Monterey Bay Salinas Study Club»

Share: