Наш лікар-ортодонт відвідала Міжнародний Ортодонтичний Симпозіум у Києві

 

Не втомлюємося навчатися та вдосконалюватися для Вас, дорогі наші пацієнти! Новітні технології невпинно йдуть вперед і наші спеціалісти просто не можуть залишатися осторонь світових тенденцій. А все тому, що ми прагнемо надавати Вам лише найякісніші та найновіші стоматологічні послуги.

3-5 жовтня наш лікар-ортодонт Конюшенко Наталія Юріївна відвідала Міжнародний Ортодонтичний Симпозіум «Ортодонтія сьогодні» у Києві. Цей Симпозіум, більш відомий як IOS Prague, є ортодонтичною конференцією, яка щороку відбувалась у Празі. Цього року почесне право вперше представляти IOS закордоном отримала Асоціація Ортодонтів України.

 

Ортодонтичний симпозіум

 

Триденна конференція зібрала найкращих іноземних та українських спеціалістів у сфері ортодонтії щоб обговорити наступні теми:

• Відкритий прикус
• Мезіальний прикус
• СНЩС (Скронево-нижньощелепний суглоб) – діагностика та лікування
• Нейром’язова ортодонтія

Також була організована окрема секція для зубних техніків-ортодонтів.

В ході зустрічі учасники разом із лекторами розглядали актуальні питання ортодонтії, серед яких: нові та затверджені методи сучасної ортодонтії, її можливості та межі; командна робота різних дисциплін – пародонтології, протезування, хірургії, гнатології; лікування відкритого прикусу різних класів складності; робота зубного техніка та лікаря-ортодонта з використанням цифрових технологій та багато інших.

 

Ортодонтичний симпозіум

 

Наш лікар-ортодонт Наталія Юріївна переконана, що конференції такого рівня завжди надихають до ще якіснішої праці та ще вищих стандартів у роботі. Гордимося нашими спеціалістами!

Дізнайтеся більше про ортодонтичне лікування у нашій клініці – тут.

 

Ортодонтичний симпозіум

 

Про основних міжнародних лекторів:
Професор Ральф Дж. Радланські  (Німеччина) – Президент Євразійської асоціації ортодонтів (ЄАО).
Доктор Гвідо Самперманс (Нідерланди) – викладач у аспірантурі в Регенсбурзькому університеті (Німеччина) та викладач ZAFI-Institut у Відні (Aвстрія). З 2003 року  працює з самолігуючими брекет-системами, має понад 5000 кейсів.
Доктор Фабіо Савастано (Італія) – президент Міжнародного коледжу  нервово-м’язової ортодонтії та гнатології (ICNOG), керує своєю практикою з ортодонтії та гнатології з 1991 року в Альбенга (Італія).
Професор доктор Аладін Саббах (Німеччина) – голова Німецької асоціації ортодонтії в Баварії.
Доктор Мауріціо Гонсалес Балут (Мексика) – Президент Мексиканської асоціації ортодонтії.

Share: