Не такий страшний наркоз, яким його малюють

Сьогодні наші професіонали розвіють популярні міфи про лікування зубів під наркозом (седацією), адже не такий страшний глибокий сон, яким його малюють!

Лікар-анестезіолог Андрієвська Н. О.:

“В цілому світі всі болючі та неприємні маніпуляції проводять під седацією або наркозом. Сучасні препарати дозволяють робити це нетравматично для дітей та без побічного впливу. Наркоз в стоматології проводиться лікарями анестезіологами, які працюють за всім відомими стандартами. Сучасні препарати, які використовують для дітей безпечні, швидко виводяться з організму, не мають токсичного впливу на організм. Дитина до 30 хвилин після наркозу прокидається із здоровими зубами та збереженою психікою (своєю, батьків, стоматологів) та йде додому.”

дитячий наркоз

При виборі лікування для своєї дитини батьки повинні розуміти, що лікування без обезболення каналів чи постановка пломб – болючі маніпуляції! Невже мама може свідомо дозволити дитині відчувати біль, якщо є можливість цього уникнути?

Звичайно, на наркоз є показання та протипоказання, здача аналізів. І, якщо це можливо, у відповідному клінічному випадку – проводиться лікування під загальним знечуленням! Це проводять у місцях, де є відповідне оснащення апаратурою та кваліфіковані лікарі-анестезіологи. Якщо ж дитина іде на контакт із лікарем-стоматологом , то лікування проводять під місцевим обезболенням! Але ні в якому випадку не методом утримання!

По-перше, це може спричинити серйозні неврологічні порушення, можна і травмувати малечу або чи дасть лікар, який пішов на таке гарантії, що дитина не підіб’є його руку і той не травмує щоку, ясна або ж у горло не потрапить якийсь інструмент?

І, звісно, тому стоматофобія процвітає… А уявіть собі: вас зв’язати, в роті “штука така”, щоб рот не закривався і зуби без анестезії лікують! Так воєннополонених мучили під час війни!

Тому, вельмишановні батьки, будьте пильними, не робіть своїм дітям боляче обираючи невірний метод лікування! Та пам’ятайте, в нашій клініці про Ваших дітей попіклуються з усією відповідальністю та професіоналізмом. Залишайтесь здоровими.

 

З повагою, лікар-стоматолог Миць Ю.О.

лікування зубів під наркозом

Share: