Новий дентальний мікроскоп LEICA 320 у нашій клініці

Сучасне життя вимагає оновлення і досконалості! Стоматологія – це галузь медицини, яка рухається в ногу з часом, а в деяких моментах навіть випереджає його.

Майже нікого тепер не здивувати тим, що якісне лікування кореневих каналів відбувається з мікроскопом. І ми вже писали раніше у статті на скільки він є незамінним для нас у нашій клініці. Але мабуть мало хто чув, що і естетична стоматологія, як і косметична хірургія, справа дуже делікатна і точна («відріжеш – не пришиєш» :)), та вимагає нових підходів і в буквальному сенсі, нового бачення!

Для удосконалення роботи лікаря ортопеда (лікар ортопед – це лікар який займається протезуванням), в нашу клініку було придбано дентальний мікроскоп LEICA 320.

мікроскоп Leica 320

Він допомагає удосконалити роботу, яка не можлива без чіткого зображення збільшеного в десятки (40) разів. Робота з мікроскопом дає можливість забрати тільки необхідну кількість тканин зуба, зробити максимально точне препарування, цементувати роботу без пор і залишків цементу на зубі і під ясном.

Робота з мікроскопом – це прогнозований результат на довгі роки!

оптичні лінзи дентального мікроскопа Leica 320

Запишіться на прийом вже сьогодні на нашому сайті онлайн або за номером:

+38 032 260 30 60 або +38 050 315 59 03

Посміхайтеся і світ посміхнеться Вам у відповідь!

Share: