Подарунок до Дня Медика!

Три безкоштовні консультації дорослого населення від нашої клініки!

Ми вважаємо, що профілактика – запорука здорової та красивої посмішки, адже багатьох стоматологічних проблем можна уникнути, якщо вчасно звернутися до лікаря. Ми завжди розділяли цю думку і продовжуємо популяризувати необхідність профілактики для населення України.

У травні 2017 року ми успішно провели соціальну програму «Тиждень стоматологічного оздоровлення населення», у рамках якої головний лікар Мар’яна Мельничук  надавала безкоштовну консультацію дорослому населенню. Протягом тижня десятки пацієнтів відвідали клініки, отримали вичерпну інформацію про стан здоров’я зубів та ротової порожнини, а також рекомендації щодо їх покращення. І на цьому ми не зупиняємося!

Раді оголосити Вам про подарунок він нашої клініки до Дня Медика, який будемо святкувати 18 червня, а саме – три безкоштовні консультації на період з 19 по 23 червня 2017 року!

Поспішіть зарезервувати місце для себе та своєї родини – в робочий час, з понеділка по п’ятницю за телефонами:

+38 032 260 30 60, +38 050 315 59 03

У вихідні дні Ви можете зарезервувати для себе місце, відправивши лист на нашу електронну пошту:

office@laserdentist.com.ua 
(наш адміністратор обов’язково зателефонує Вам у наш робочий час та підтвердить візит)

 

Консультація безкоштовна, пацієнту потрібно сплатити лише 350 гривень за панорамний рентген знімок, який необхідний для якісного та максимально точного обстеження.

Обстеження та консультацію проводитиме Мар’яна Мельничук, головний лікар клініки, лікар вищої категорії з понад 28-річним досвідом роботи.

Ми віримо, що краще вчасно попередити та запобігти проблемі, ніж лікувати її. Будемо раді бачити вас!