Приклад пізнього ортодонтичного лікування (До та Після)

 

Чи знайома Вам ситуація, коли Ви навмисно нехтуєте візитом до стоматолога, бо вважаєте, що Вашу проблему занадто пізно вирішувати? Компетента відповідь наших спеціалістів така – дорогі наші пацієнти, будь-який недолік можна виправити! Ми можемо впевнено сказати, що досвід та кваліфікація професіоналів нашої клініки дозволяє забезпечувати відмінний результат навіть у випадках, які, на перший погляд, виправляти запізно.

Сьогодні хочемо представити Вашій увазі саме такий унікальний приклад ортодонтичного лікування. Наш висококваліфікований лікар-ортодонт Конюшенко Наталія Юріївна на практиці доводить – для встановлення брекетів немає жодних вікових обмежень!

Отже, вихідна ситуація – «висування» передніх зубів та, відповідно, порушення естетики посмішки у 46-річної пацієнтки.

 

ортодонтія

ортодонтія у пізньому віці

ортодонтія у пізньому віці

ортодонтія у пізньому віці

 

Даний випадок вимагав надзвичайно комплексного підходу, тому під час консультації з пацієнтом окрім лікаря-ортодонта були залучені такі спеціалісти: терапевт, пародонтолог та імплантолог.

Наступним етапом традиційно було проведення детальної діагностики зубощелепної системи. Обстеження включало в себе дентальні фото, ТРГ, панорамний рентген, пародонтологічну діагностику тощо.

На основі діагностики було складено загальний план лікування, який включав:

1. Пародонтологічне лікування

2. Терапевтичне лікування

3. Ортодонтичне лікування

4. Імплантацію

5. Протезування

Як бачимо – весь лікувальний процес складався з багатьох етапів, а правильно їх визначити вдалося лише завдяки якісній комплексній діагностиці.

Після проведення пародонтологічного та терапевтичного лікування було встановлено самолігуючі брекети на верхню та нижню щелепи.

Ортодонтичне лікування тривало 1 рік та 6 місяців, після чого брекети було знято та проведено імплантацію та протезування.

На завершальному етапі лікування пацієнтці було встановлено утримуючу систему (ретенційні капи).

Кропітка та злагоджена праця наших спеціалістів дала прекрасний результат – ще одна щаслива посмішка, ще один задоволений пацієнт!

 

ортодонтія у пізньому віці

ортодонтія у пізньому віці

 

За допомогою таких реальних прикладів успішного перетворення ми прагнемо показати Вам, що немає нічого неможливого у будь-якому віці. Потрібно лише не боятися змін та довірити своє здоров’я професіоналам!

 

Ще один яскравий приклад ортодонтичного лікування до Вашої уваги – тут!

Більше інформації про брекети та брекет системи читайте у нашій статті.

Дізнайтесь більше про можливості ортодонтії у нашій клініці – тут!

Запишіться на прийом вже сьогодні на нашому сайті онлайн або за номером:

+38 032 260 30 60  або  +38 050 315 59 03

Ми допоможемо Вашій посмішці сяяти!

 

 

Share: