Професійна ендодонтія з мікроскопом Leica 320

Сучасну людину важко здивувати, однак навіть в стоматології є елементи справжнього дива. Сьогодні всі маніпуляції з лікування зубів, які раніше носили непередбачуваний характер, можна виконувати під максимальним контролем зору професійного стоматолога, порадувавши якістю роботи навіть найвимогливіших пацієнтів, тому що тепер є мікроскоп!

Він абсолютно незамінний при лікуванні каналів коренів зубів. Адже без збільшення лікар бачить канал як мікроотвір діаметром менше одного міліметра і лікує практично наосліп, грунтуючись лише на відчуттях рук і власному досвіді. Деякі лікарі від безвиході називають складні канали непрохідними і направляють пацієнта до хірурга на видалення зуба.

У нашій клініці порятунок таких зубів – це не екзотика, а реальність! При використанні дентального мікроскопа стоматолог буквально “прозріває” і може побачити індивідуальні особливості каналу кореня і виконати свою роботу на принципово іншому рівні. Складно зробити те, чого не бачиш … Саме тому фахівець без професійної оптики не цілком може відповідати вигляду стоматолога 21 століття.

В нашій клініці лікування кореневих каналів проводиться за допомогою дентального мікроскопа Leica 320 і ми пишаємося тим, що можемо запропонувати професійне лікування зубів з використанням обладнання, яке вважається одним із кращих!

лікування зубів під мікроскопом

Переваги лікування за допомогою мікроскопа:

– мікроскоп дозволяє збільшити робоче поле до 30 разів, що збільшує якість лікування
– лікар-ендодонт має повний візуальний контроль над робочим процесом
– можливість розпломбувати облітеровані (закриті), тяжко прохідні і анатомічно складні кореневі канали
– вилучити зламані ендодонтичні інструменти з кореневих каналів
– виявити скриті каріозні ураження, каріес контактних поверхонь
– виявити і закрити перфораціі кореневих каналів
– якісна діагностика: виявлення тріщин і переломів коренів зубів

Дорогі пацієнти, пам’ятайте, що грамотне ендодонтичне лікування – це збереження Вашого зуба, здоров’я та Ваших коштів. Воно не може бути дешевим, проте втрата зуба або імплантація будуть об’єктивно дорожчими.

Залишайтесь здоровими!

Share: