Профілактика

Ми можемо керувати своїм здоров’ям, і це великою мірою залежить тільки від нас.

Профілактика захворювання зубів  –  це можливість залишатися здоровими і, звичайно, заощадити кошти.

Починається профілактика з кабінету гігієни, важливо відвідувати лікаря-гігієніста кожних півроку, адже саме він допомагає контролювати стан здоров’я, вчасно реагувати на найменші проблеми зубів та ясен.

Адже навіть карієс можна «почути». Приладом «Діагнодент» (KaVo) можна продіагностувати ступінь ураження зуба, це дуже важливо особливо у дітей. Якщо демінералізація тканин незначна, зуб «реанімують» за допомогою Н2О2 (прилад + розчин «HealOzone»).

Зрештою, лише лікар здатний коректно відповісти на найпоширеніше питання, що задають пацієнти: як і чим чистити зуби? Він не тільки дасть конкретну відповідь, але й підбере необхідні засоби саме для Вас, адже ми всі різні і «стандарти» не завжди можуть нам підходити. Дуже важливо розуміти, що будь-які конструкції – коронки, мости, протези, імплантанти – потребують догляду, який відрізняється від гігієни, що проводиться за наявності власних зубів.

Те саме стосується й тих, хто носить брекет-системи. Також дуже важливо навчити гігієни дітей та підлітків. Крім того, на сьогоднішній день відвідування кабінету гігієни – це задоволення, адже вставши з крісла, Ви відчуваєте ідеальну чистоту в ротовій порожнині, гладку поверхню більш світлих зубів і свіжість подиху!

Share: