Прозора ортодонтія Clearcorrect

Мрієте зробити зуби рівними, але хочете, щоб процес лікування був непомітний для інших?

Дозвольте собі сміятися із жартів друзів і не комплексувати через криві зуби. Як? Вирівнювати зуби за допомогою елайнерів. Що це? Читайте далі і дізнаєтеся.

Якщо ви відкладали лікування в ортодонта через те, що брекети непривабливі, то елайнери — найкомфортніший для вас варіант.  Лікарі в «Авторській стоматології» працюють, щоб ви мали не тільки красиву усмішку, а й здоровий та функціональний прикус. Бо ж рівні зуби це не лише краса, а й здоров’я.

Що потрібно знати про прикус? 

Неправильний прикус підвищує навантаження на зуби під час жування. Це може призвести до виникнення пародонтиту, збільшення рухомості зубів та може стати причиною болю в жувальних м’язів. Звісно, патологія прикусу порушує і косметичні проблеми: зміна профілю обличчя, неприваблива усмішка, викривлення зубних рядів. Завдання ортодонтії полягає у лікуванні неправильного прикусу та патологій зубних рядів. Ми вважаємо патологію прикусу естетичною проблемою, яка зменшує привабливість усмішки. Проте наслідки можуть бути значно серйознішими.

 

Які сучасні методи допомагають нам вирівнювати прикус? 

Ортодонти в «Авторській стоматології» використовують непомітне ортодонтичне лікування — це система елайнерів «ClearCorrect». Відомий та впізнаваний бренд в США — законодавець  ортодонтії вже понад 14 років. «ClearCorrect» — зручний, прозорий і «знімний» метод, при якому для вирівнювання зубів використовують капи. Прозорі брекети використовують з 12 років для корекції усмішки та оклюзії у дорослих. Тепер можна спокійно купувати пиріг з маком, впевнено говорити під час співбесіди на омріяну посаду і не хвилюватися про вигляд на першому побаченні.

Прозора ортодонтія «ClearCorrect» має безліч переваг. Ось декілька з них:

– на зубах невидимі брекети «ClearCorrect» непомітні,

– змінні, гнучкі і завтовшки 0,3 мм,

– середня тривалість лікування — 1 рік,

– якщо потрібна складна корекція, то час лікування продовжуємо до 2 років,

– ви не обмежуєте себе в їжі, а їсте улюблені смаколики,

– не змінюєте догляд за ротовою порожниною,

– можна віртуально плануванувати лікування та результат,

– не потрібно робити відбитки, лише цифровий формат роботи.

 

Які процеси відбуваються під час лікування елайнерами? 

– Ми отримуємо модель вашого прикусу за допомогою внутрішньоротового сканера. 

– Потім ортодонт коригує положення зубів віртуальної 3D-моделі, щоб зробити правильний прикус. 

– Після цього складаємо для вас детальне лікування на основі віртуального 3D-планування. Щоб повністю вирівняти зуби потрібно від 6 до 48 кап.

– Ви побачите, як виглядатимуть ваші зуби після завершення лікування. І можете внести свої побажання щодо кінцевого результату. Виробляються індивідуальні лайнери.

– Після закінчення курсу лікування ви отримаєте ретейнери, котрі одягатимете перед сном, щоб не дати зубам зміститися з правильного положення. Бо навіть після закінчення лікування на зуби діють сили, які направлені на те, щоб повернути їх у попередню позицію.

Чому варто лікувати зуби в «Авторській стоматології»?

– Ви почуваєтесь спокійно під час перебування в клініці. Ми відповідаємо за всі етапи від діагностування до програми лікування. 

– До кожного пацієнта — індивідуальний підхід, який допомагає нам досягнути найкращих результатів.

– Тут вам раді з першої хвилини розмови. Ніякої зверхності, тільки турбота і повага.

У «Авторській стоматології» пропонуємо ортодонтичне вам лікування для дітей та дорослих. Ми прагнемо не просто створити для вас привабливу усмішку, а й відновити повноцінну роботи зубощелепної системи та створити функціональний прикусу. За допомогою нової послуги на ринку ми знаємо, як зробити процес вирівнювання зубів найбільш комфортним і швидким. Елайнери «ClearCorrect» є сучасним способом, який допоможе назавжди позбутися кривих зубів.

Ласкаво просимо в «Авторську стоматологію». Світ закохається у вашу ідеальну усмішку.

Записатися на прийом до ортодонта