Приклад ортодонтичного лікування (До та Після)

 

У нашу клініку частo звертаються пацієнти з проханням змінити естетичний вигляд посмішки. Однією з причин такого недоліку може бути викривлення зубів. Ця проблема зароджується у дитячому та підлітковому віці, коли відбувається формування зубощелепної системи.

У боротьбі з лікуванням неправильного прикусу та патологій зубних рядів приходить на допомогу ортодонтія. Основною метою ортодонтичного лікування є не просто створення привабливої посмішки, а відновлення повноцінної роботи зубощелепної системи та створення функціонального прикусу. Одним із найефективніших засобів лікування неправильного прикусу та викривлених зубів є брекети.

Сьогодні хочемо поділитися з Вами прикладом кропіткої роботи лікаря-ортодонта нашої клініки – Конюшенко Наталії Юріївни. Метою нашого спеціаліста є показати наскільки важливо вчасно одягнути брекети, що забезпечить швидкий та гарний результат.

Вихідна ситуація – викривлене положення ікол у 13-річної пацієнтки.

 

ортодонтія

ортодонтія

ортодонтія

 

Перед початком роботи лікар провів консультацію з пацієнтом, щоб врахувати усі деталі, а саме – риси обличчя, особливість прикусу.

Також була проведена детальна діагностика зубощелепної системи. Цей етап є найважливішим, адже саме від правильно проведеної діагностики залежить визначення плану та тривалості лікування.

Отже були зроблені дентальні фото, ТРГ, панорамний рентген, щоб визначити причину проблеми.

Далі наш кваліфікований лікар-ортодонт склав план лікування для пацієнтки, згідно з яким були встановлені самолігатурні брекети на верхню та нижню щелепи.

Активна фаза ортодонтичного лікування тривала 1,3 року, після чого брекети було знято та встановлено утримуючу систему (ретейнери).

Комплексний підхід до лікування забезпечив його довготривалий результат та надійність. Таким чином спеціаліст нашої клініки доводить, що необов’язково чекати коли «зуби проріжуться», головне – вчасно почати лікування!

Результат – ідеальний прикус та ще одна щаслива пацієнтка!

 

виправлення прикусу

вирівнювання зубів

вирівнювання зубів

 

Більше інформації про брекети та брекет системи читайте у нашій статті.

Дізнайтесь більше про можливості ортодонтії у нашій клініці – тут!

Запишіться на прийом вже сьогодні на нашому сайті онлайн або за номером:

+38 032 260 30 60  або  +38 050 315 59 03

Посміхайтеся і світ посміхнеться Вам у відповідь!

 

 

Share: