Лікування коренів зуба

Ендодонтія – напрямок, що вивчає методи і принципи безболісного лікування кореневих каналів зубів.

Ендодонтія за останні декілька років активно розвивається і дає прекрасні результати. Грамотне лікування кореневих каналів – це дуже відповідальне завдання, адже безпосередньо від якості лікування кореневих каналів залежить збереження зуба.

Кращий зуб – свій зуб!

В нашій клініці лікування каналів зуба проводиться лікарем – ендодонтом, учасником симпозіумів і лекцій по ендодонтії в Україні, Росії та інших країнах. Лікування кореневих каналів є безболісною процедурою, яка може при певному діагнозі проводитись в одне відвідування і передбачає виконання всіх необхідних етапів. Кожен етап ендодонтичного лікування (медикаментозна обробка, стерилізація, пломбування) є дуже важливими. Тільки досконале виконання дає хороший прогнозований результат.

Під час лікування кореневих каналів ми використовуємо дентальний мікроскоп Leica 320, що в декілька разів збільшує можливість збереження зубів і проведення успішного лікування навіть в найбезнадійніших випадках. Кожен крок лікаря пацієнт може побачити на екрані монітора.

Процес лікування кореневих каналів в нашій клініці:

  • Для контролю лікування робимо прицільний рентгенівський знімок за допомогою радіовізіографа KaVo in eXam.
  • Визначаємо кількість кореневих каналів, їх стан і довжину. Довжину кореневих каналів визначаємо апекс локатором VDW gold.
  • Інструментальна обробка кореневих каналів. Основна задача – ретельно очистити канал і надати йому конусної форми (це дає можливість запломбувати його максимально герметично). Проводиться спеціальними ротаційними нікель-титановими інструментами (Pro-file, K3, MTWO).
  • Також є методика одного файла системи Reciproc, що приводиться в дію за допомогою ендодонтичного наконечника VDW gold.
  • Медикаментозна обробка, стерилізація. На цьому етапі використовуються спеціальні антисептичні речовини (гіпохлорид, хлоргексидин, лимонна кислота, EDTE), які повністю вимивають кореневі канали – максимально знищують бактерії, досягаючи стерильності й виключаючи рецидив запалення даного зуба. Для підвищення антибактеріального ефекту використовується  ультразвук EMS.
  • Пломбування кореневих каналів. На цьому етапі ми використовуємо систему пломбування Real-Seal, Обтура ІІ – трьохвимірне пломбування кореневих каналів розігрітою гутаперчею. Цей метод дозволяє нам запломбувати як основний канал, так і його розгалуження. Таке пломбування є надійним і довготривалим. Ми працюємо цим методом більше п’яти років та задоволені результатами, які спостерігаємо в динаміці з часом.

Після лікування необхідно закрити доступ в систему кореневих каналів, ми це робимо за допомогою склоіономерних цементів і скловолоконних штифтів (Luxa-Core Z, Easy-Post). Від правильного ендодонтичного лікування залежить успіх реставраційних робіт.

Грамотне ендодонтичне лікування – це збереження Вашого зуба, здоров’я та Ваших коштів. Воно не може бути дешевим, проте втрата зуба або імплантація будуть об’єктивно дорожчими.

При яких ситуаціях виникає необхідність лікування каналів Ви зможете дізнатися прочитавши нашу статтю “Лікування кореневих каналів“.

lyba

Либа Марта Богданівна

Лікар-ендодонт

Записатися на прийом