Наркоз (Глибокий Сон)

Наркоз – це медична процедура, яка при використанні певних препаратів допомагає пацієнтам заснути під час лікування.

Лікування під наркозом рекомендується (і навіть необхідно) пацієнтам, які бояться лікування, нервуються, що затруднює співпрацю з лікарем під час виконання процедур (лікування, імплантації тощо). Адже «глибокий сон» допомагає справитись із стресом і зробити лікування комфортним та максимально ефективним.

З лікуванням зубів під наркозом зв’язують певні ризики. Тим не менш, це безпечна процедура за умови, що вона проводиться професійним анестезіологом та асистентом анестезіологічного прийому з використанням спеціального обладнання. Ми маємо ліцензію на можливість проведення загального знечулення в нашій клініці. В нас працює анестезіолог вищої категорії та ми забезпечені спеціальним кисневим апаратом, монітором для спостереження за життєво важливими функціями і наркозно-дихальним апаратом «Neptun».

Перед проведенням процедури ми скеровуємо наших пацієнтів на попереднє обстеження (ЕКГ, загальний і розгорнутий аналіз крові). Наркоз триває від декількох хвилин до 2,5 годин. Після пробудження Ви самостійно залишаєте клініку. Після наркозу у Вас не буде ані головного болю, ані неприємних відчуттів, препарат миттєво виводиться з організму. Препарати для занурення пацієнта в глибокий сон є безболісними, ефективними та діють швидко й надійно!

pryjmak

Артем Приймак

Лікар -анестезіолог

mosievska

Олександра Мосієвська

Асистент

Записатися на прийом