Відбілювання зубів

Всім бажаючим наша клініка пропонує відбілювання зубів у Львові за доступними цінами із застосуванням європейського обладнання та матеріалів. Фахівці нашої клініки щорічно підвищують кваліфікацію, мають тривалу практику і пропонують пацієнтам ознайомитися з видами і технологіями відбілювання, які вони виконують.

Відбілювання зубів

Види і технології професійного відбілювання зубів в нашій клініці

Існує відбілювання двох видів. Метод і кількість процедур визначається станом зубів і можливостями клініки.

Щоб відбілити зуби у Львові в нашій клініці, існують методики із застосуванням кап (домашнє) і професійне відбілювання.

При домашньому відбілюванні капа виготовляється за зліпком зубів і наповнюється гелем, який буде поступово виділятися і, таким чином, забезпечувати білизну зубного ряду. Наші техніки виготовляють капи відмінної якості протягом декількох днів. Надалі вироби застосовуються пацієнтами в домашніх умовах.

Професійні види відбілювання за доступними цінами

Професійне відбілювання зубів у Львові в нашій клініці проводиться гелями з високою концентрацією діючої речовини, які вступають в реакцію з емаллю під впливом хімічного або фізичного впливу.

Інноваційне обладнання та висока кваліфікація стоматологів дозволяє клініці пропонувати пацієнтам такі методики відбілювання зубів:

  • косметичне,
  • хімічне,
  • лазерне,
  • світлове.

Щоб пацієнт вибрав для себе оптимальний метод, пропонуємо детальніше ознайомитися з кожним з них окремо.
Косметична (експрес) чистка проводиться з використанням ультразвуку і содоструменевого апарату. Методика називається «експрес», так як триває всього 20 хвилин і повністю видаляє наліт від кави, чаю, сигарет і залишків їжі. Зуби відразу стають на тон світлішими.

Хімічна чистка проводиться гелем з перекисом водню, який утримується на поверхні зубів за допомогою капи. Перекис проникає в структуру емалі і видаляє патологічні частинки. Для того, щоб якісно відбілити зуби хімічним способом, необхідно кілька візитів до фахівця.

Лазерна технологія передбачає активацію відбілюючих властивостей гелю при впливі лазерного світла. Ми пропонуємо своїм пацієнтам відбілювання зубів лазером (фірма KaVo, ербієвий лазер KaVo Key 3 +). Це відбілювання кожного зуба з максимальним ефектом і безпекою процедури. При правильному догляді за зубами відбілюючий ефект тримається від 3 до 5 років. Освітлення досягається за рахунок руйнування пігменту. Тривалість одного сеансу становить 60-90 хвилин.

Світлове відбілювання аналогічно лазерному, але активація гелю при застосуванні методики здійснюється галогеновим світлом. Процедура триває 45 хвилин. При цьому з зуби стають світлішими на 2-5 тонів.Наша клініка проронує саму сучасну і „компетентну“ систему відбілювання з особливою концепцією FLASH

На кожну технологію відбілювання зубів ціна встановлюється індивідуально в залежності від стану зубів ряду і кількості сеансів. Звертаючись в нашу клініку, Ви отримаєте якісні послуги за доступними цінами. Кожному пацієнту запропонуємо оптимальний в його ситуації варіант!

Записатися на прийом