Зубна Естетика

Естетика в стоматології займає провідне місце, адже свій успіх в житті ми в першу чергу  презентуємо усмішкою, і бажаємо, щоб вона була щирою, гарною й природньою, і без зубів тут не обійтись. Але естетика – це не тільки білі зуби, естетика – це й рожеві ясна.

«Біло-рожева» естетика – це те, що в сукупності і функційно, і красиво, і здорово.

Повірте, білу естетику досягнути простіше, ніж рожеву. Відбілювання, пломби, вініри, коронки – це те, що ми робимо професійно й досконало. Рожева естетика більшою мірою залежить саме від Вас і починається з профілактики запалень ясен, а при необхідності з лікування пародонту (Laser KaVo Key 3+), та підтримується все життя!

Захворювання ясен на сьогоднішній день є широко розповсюдженою проблемою, яка уражає як молодих людей, так і доросле населення. Гінгівіт, пародонтит, пародонтоз – ось три головні захворювання тканин, що оточують зуб. Це незворотні та неприємні захворювання, що уражають кісткову тканину, у якій знаходяться зуби. Тому дуже важливо й необхідно якнайшвидше діагностувати дану проблему, щоб уникнути найгіршого – множинної втрати зубів. Метою лікування є призупинення запального та дистрофічного процесів.

Для цього необхідно:

  • нормалізувати гормональний баланс в організмі та мінеральний обмін речовин, які регулюють стан кісткової системи організму;
  • усунути місцеві фактори у ротовій порожнині – каріозні вогнища інфекції. Замінити «старі» неякісні пломби з нависаючими краями, які є додатковим пунктом накопичення нальоту і травматизації. Замінити неякісні коронки. Втрачені зуби повинні бути заміщені ортопедичними конструкціями, які підбирає лікар відповідно до клінічної ситуації. Якщо захворювання зумовило зміщення зубів, необхідно попередньо нормалізувати прикус, а опісля протезувати беззубні ділянки. Рухомі зуби потрібно шинувати, тобто укріпити в один блок. Для того, щоб виявити рівень кісткової тканини, лікар оцінює панорамний знімок;
  • усунути місцеві фактори ризику. А саме – здійснити корекцію коротких чи неправильно прикріплених вуздечок губ і язика. Поглибити мілкий присінок ротової порожнини. Менш травматично дані процедури можна здійснити за допомогою лазера. На сьогоднішній день лазер є великим помічником у медицині.

Отже, якщо Ви запідозрили в себе одну із ознак пародонтиту –  кровоточивість ясен (під час чищення зубів щіткою чи флосом), неприємний запах з ротової порожнини, рухомість зубів, зудіння ясен, підвищену чутливість зубів до холодного, – слід не зволікати й негайно звернутися до спеціаліста. Часто люди нехтують даними симптомами та звертаються по допомогу при загостренні процесу вже на 2-3 ступені захворювання із масивними руйнуваннями кісткової тканини, оскільки процес є запущеним і триває не один рік.

Тому найкращою порадою є не втрачати час, а звернутися до спеціаліста на профілактичний огляд (в нормі це повинно відбуватись двічі на рік). Це допоможе вчасно виявити захворювання та зберегти Ваші зуби та ясна здоровими.

Після цього Ви зможете втілити свою мрію та досягнути бездоганної посмішки! В цьому Вам допоможуть професіонали нашої клініки та революційна новинка в сучасній стоматології – Дизайн Посмішки.

Записатися на прийом