Швидке лікування пародонтиту препаратом PerioChip у нашій клініці

 

Відтепер інноваційний ізраїльський препарат для лікування парадонтиту PerioChip доступний у нашій клініці!

PerioChip (ПеріоЧіп) – це біорозчинна дентальна вкладка яка містить хлоргексидин високої концентрації і застосовується для локального лікування пародонтиту.

PerioChip це простий та ефективний спосіб для підтримки парадонтологічного лікування. Вкладка легко встановлюється в пародонтальну кишеню та знищує до 99% хвороботворних бактерій. Встановлення однієї вкладки займає менше хвилини. У складі PerioChip відсутні антибіотики. Основна діюча речовина – хлоргексидин. Завдяки складу препарату, бактерії не можуть виробити стійкість до його активних речовин, і він підходить для довготривалого використання.

 

 

Дія PerioChip розпочинається через 2 години після встановлення, створюючи особливо високу концентрацію хлоргексидину в пародонтальній кишені. Завдяки цьому, пацієнт може продовжувати звичний спосіб життя, не обмежуючи себе додатковою дієтою. Антимікробна дія PerioChip триває протягом 7-10 днів. За цей час вкладка в пародонтальній кишені розчиняється, що економить час на візит до лікаря для її видалення з пародонтальної кишені. Навіть після розчинення вкладки, препарат продовжує пригнічувати розмноження бактерій протягом наступних 11 тижнів.

Оскільки саме бактеріальна мікрофлора служить причиною розвитку пародонтиту, то PerioChip ефективно бореться з наслідками та причинами розвитку хвороби. Як правило, уже після трьох місяців використання PerioChip спостерігається значне зменшення, або повне закриття пародонтальних кишень і зменшення, або припинення ясенної кровотечі.

періочіп у львовіДля досягнення максимального ефекту, лікування препаратом PerioChip варто повторювати раз на три місяці для тих пародонтальних кишень, глибина яких складає 5 мм чи більше. Незалежно від розміру пародонтальної кишені, не рекомендується встановлювати в одну кишеню більше ніж одну дентальну вкладку Periochip (ПеріоЧіп).

Попри швидку та ефективну дію, PerioChip не є самостійним засобом для лікування пародонтиту і діє як доповнення до механічного парадонтологічного лікування видалення над- і під ясенного каменю, кюретажу, лазеротерапії).

PerioChip (ПеріоЧіп) – це швидке, якісне та ефективне повернення до життя без пародониту!

Share: