Стерилізація Стоматологічних Інструментів

 

Напевно вже не залишилося людей, які би не чули про таке захворювання, як гепатит. Форми гепатиту бувають різні: гепатит А, що потрапляє в організм людини з їжею, гепатит В, С, – через кров та/або рідини; ВІЛ – через кров та/або рідини. Дві останні форми – це інфікування в медичних закладах, в тому числі у стоматології.

Нажаль, стоматологія –  це одне з тих місць, де ризик інфікування дуже високий. Тому наша клініка знаходиться в лавах тих, хто не лише дбає про високий рівень стоматологічних послуг, а й про Ваше здоров’я в цілому. Не випадково наша стерилізаційна знаходиться поряд з кімнатою очікування. Кожен пацієнт має право на «інспекцію» стерилізаційної. Це як кухня, звідки виходить готовий продукт.

Почнемо з кінця. В нашій чистій і білій стерилізаційній діють наступні правила:

Всі без виключення інструменти –  бори, ортопедичні ложки, наконечники тощо – проходять стерилізацію за допомогою автоклаву класу В «Melag». Ми пишаємося тим, що наша клініка є однією з небагатьох у Львові, котра забезпечена таким високотехнологічним устаткуванням.

Обов’язкове зберігання інструментів – борів, ортопедичних ложок, наконечників тощо – в спеціальних крафт пакетах. Це герметичні пакети з надписом про дату стерилізації зі спеціальним «бейджиком» (вінаром) всередині, на якому зазначено температуру і час стерилізації. Ми забезпечені пакувальним апаратом фірми «Melag».

Ми не миємо інструменти руками, бо любимо не тільки Вас, але й себе. Для ретельного миття та дезінфекції всього, чим ми працюємо, в нас використовується термодезинфектор фірми «Melag», котрим можуть похвалитися лише одиниці стоматологічних клінік у Львові.

Всі роботи проводяться виключно з асистентом, а інколи й з двома, щоб можна було забезпечити абсолютну чистоту в ротовій порожнині, відсутність слини та крові. Для цього ми обов’язково працюємо з великою кількістю води і системами потужного відсмоктування, щоб попередити попадання пилу та інфекції в повітря і відповідно в легені.

В клініці використовується широкий спектр одноразових інструментів (слиновідсмоктувачі, нагрудники, одноразові ложки і т.д.), вони використовуються виключно одноразово!

Ми не працюємо голими руками – тільки  в рукавичках.

Все це ми робимо задля Вашого комфорту та безпеки. Адже стерилізація інструментів і дезінфекція приміщень, чистота і охайність  – це найкоротший шлях до збереження здоров’я!