Стоматологічне лікування дітей при наркозі (загальному знечуленні) – професійно та без болю

 

Якісне стоматологічне лікування неможливе, якщо дитина боїться лікарів. Відсутність мотивації й панічний страх перед болем призводять до істерик, слів, стресу для маленьких пацієнтів та їхніх батьків… Та цього можна уникнути!

Медичний сон (наркоз або загальне знечулення) для дітей

Щоб пролікувати дитину, яка не дає лікарю належним чином провести свою роботу, стоматологи працюють із допомогою лікарів анестезіологів. Таке лікування називається медичним сном або загальним знечуленням. У нашій клініці ми використовуємо тільки найсучасніші препарати, які легко виводяться з організму природнім способом. Препарат діє стільки часу, скільки необхідно стоматологу для роботи. Зазвичай, протягом одного загального знечулення можна пролікувати усі необхідні зуби, провести рентген діагностику, професійну гігієну.

Показання для загального знечулення для дітей

Показанням до лікування у медичному сні є страх, коли дитина відмовляється відкривати рот, велика кількість зубів для лікування, відсутність часу для тривалого знайомства та адаптації до стоматолога, виражена алергія.

Протипоказання для загального знечулення

Загальне знечулення не можна проводити, якщо дитина хворіє на ГРЗ (наркоз можливий після лікування), має неврологічні проблеми, або приймає певні препаратів. У таких випадках лікар анестезіолог зв’язується із лікуючим лікарем малечі, щоб узгодити найкращий план майбутніх маніпуляцій.

 

Наркоз – це найменш стресове вирішення стоматологічних проблем для маленького пацієнта. Для цього потрібно лише пройти необхідні обстеження і вибрати клініку з належним обладнанням (наркозно-дихальним апаратом) та командою професіоналів, які швидко зроблять зубки малюка здоровими та білосніжними.

Перегляньте відео, з якого дізнаєтесь про всі переваги та протипоказання наркозу для Вашої дитини:

Дорогі батьки, читайте також актуальну статтю від нашого дитячого лікаря стоматолога Миць Юлії Олександрівни “Не такий страшний наркоз, яким його малюють” тут.

Якщо у Вас залишились запитання або Ви маєте сумніви чи варто робити загальне знечулення Вашій дитині, зверніться до нас на за телефонами:
+38 032 260 30 60
+38 050 315 59 03

Ми з радістю проконсультуємо Вас і складемо детальний план лікування малечі. У нашій клініці діти не бояться стоматолога!

дитяча стоматологія львів

Share: