Лицевий сканер AFT System One

Наша клініка пропонує Вам найпопулярнішу CAD/CAM систему в світі, якій практично немає рівних, а саме – система CEREC (від англ. Chairside Economical Restorations of Esthetic Ceramic).

CEREC – це комплекс з технології, обладнання та матеріалів для виготовлення зубних мікропротезів (вкладок, вінірів, коронок), виточують з керамічних блоків із застосуванням спеціалізованої CAD/CAM системи. Розроблено в університеті Цюріха.

CEREC – це насамперед особливий момент лікування, як для лікарів, так і для пацієнтів. Ви будете приймати участь і бачити майже всі етапи роботи, це буде цікаво і швидко, це зекономить Ваш час бо відновлення відбувається в декілька відвідувань!

Будьте впевнені, унікальна CAD/CAM система CEREC стане для Вас відкриттям в новітній стоматології. Ви обов’язково оціните її і поділитеся результатами зі своїми близькими.

Що ж незвичайного має ця система з 30-річним досвідом роботи лікарів всього світу? Це відсутність необхідності зняття відбитку (наявність металу і силікону в роті), це контрольований процес біля крісла стоматолога від оптичного сканування до завершеної реставрації (коронки, вкладки, вініра)  без неприємних сюрпризів.

 

Переваги CEREC:

– висока точність контролюється комп’ютером що виключає людський фактор, це забезпечує плавність переходу кераміка-зуб та відсутність нависаючих країв, що можуть подразнювати ясна;

-мікропротез (керамічна пломба, вкладка, накладка) виготовляється у найкоротші терміни, при цьому швидкість ніяк не впливає на якість;

-колір керамічної реставрації підбирається індивідуально до кольору зуба що забезпечує бездоганну естетичність;

-натуральний вигляд і прозорість;

-забезпечення максимальної відповідності поверхонь керамічної реставрації до оточуючих тканин і зубів;

-можливість полірування всіх зовнішніх поверхонь;

-через швидкість методу не відбувається змін в тканинах зуба, що саме по собі великою перевагою;

-блок, з якого вифрезеровується реставрація, виготовлений фабричним шляхом із високоякісного фарфору, що забезпечує оптимальними міцність та твердість, що відповідає коефіцієнту твердості  емалі зуба.

Записатися на прийом