Система Комп’ютерної Діагностики Захворювання Ясен Florida Probe

На сьогоднішній день захворювання ясен стали дуже актуальною проблемою для багатьох людей.  Завдання лікаря пародонтолога полягає у 100% ліквідації над- і під’ясенного каміння, видалення грануляцій, стерилізації пародонтологічних кишень. Всього цього можна досягнути за наявності спеціального інструменту, загостреного під певним кутом і до певної гостроти, проведення спеціального хірургічного втручання і медикаментозної підтримки або завдяки використанню більш високих технологій – застосування лазеру. З розвитком технологій з’явилась також можливість більш точної діагностики захворювань пародонту, і від тепер наша клініка авторської стоматології пропонує Вам унікальний вид послуг з використанням найсучаснішого стоматологічного обладнання, а саме – системи  комп’ютерної діагностики FLORIDA PROBE.

Діагностика з використанням  FLORIDA PROBE сьогодні є найбільш точною для  захворювань ясен. Система працює на основі електронного зонда, яким лікар пародонтолог управляє  не вручну, а за допомогою комп’ютера. Електронний зонд вимірює глибину ясенних кишень і рівень прикріплення пародонтальної зв’язки. Діагностика FLORIDA PROBE – це процедура, яка є комфортною для пацієнта   і дозволяє найбільш точно визначити діагноз для подальшого лікування. Дослідження триває всього 20-30 хвилин  і не приносить шкоди пацієнтові.

Діагностика FLORIDA PROBE – це принципово новий рівень діагностики захворювань пародонту, що дозволяє комплексно визначити глибину пародонтальної кишені, стан ясен , ступінь рухливості зубів, стан кісткової тканини та інші важливі показники (наприклад, зубний наліт). Крім високої точності отриманих даних і безболісності, ця процедура відрізняється і тим, що визначити захворювання пародонту можна на ранніх стадіях,  навіть якщо симптоми ще не проявилися в достатній мірі. Всі результати фіксуються в базі даних карти пацієнта, це дозволяє проводити повторну діагностику і спостерігати динаміку розвитку хвороби, також як і її лікування. Якщо лікар має об’єктивну  і комплексну картину всього процесу,   він може підібрати найбільш точні методи лікування захворювання ясен на кожному етапі.

Дуже важливо вчасно виявити та вилікувати пародонтологічні проблеми, адже про здоров’я свідчать не лише білі зуби, а й здорові ясна та слизова оболонка, відсутність кровоточивості, запалення ясен, каміння і неприємного запаху з рота. Наша нова система комп’ютерної діагностики FLORIDA PROBE покликана допомогти кожному, хто стикнувся з такими проблемами.

Записатися на прийом