Вражаюче перетворення без ортодонтичного лікування (До та Після)

 

Бажаючих зробити свою посмішку бездоганною є багато, але не усі готові чекати роки на досягнення результату. Деяким пацієнтам рекомендовано попереднє ортодонтичне лікування перед встановленням вінірів та коронок. Та бувають складні ситуації, коли цього неможливо уникнути, тому в таких випадках професіонали нашої клініки змушені відмовляти в естетичному відновленні без ортодонтії.

Але скажемо відверто – залишається відсоток пацієнтів, які з різних причин категорично відмовляються від попереднього ортодонтичного лікування. І сьогодні ми б хотіли поділитися з Вами нелегким прикладом нашої роботи – вражаючим перетворенням посмішки без брекетів!

 

Вихідна ситуація – неправильний прикус, кривизна зубів, стертість та жовтий колір зубів у молодої красивої жінки.

 

неправильний прикус

 

Перед початком роботи наші професіонали брали до уваги усі фактори –  риси обличчя пацієнтки, колір шкіри та волосся, особливість зубів та прикусу, ясна і губи.

Також врахували уявлення і побажання пацієнтки про майбутню посмішку. Звичайно, цей випадок був не найпростішим, оскільки неправильний прикус і кривизна зубів дещо обмежувала лікарів.

 вініри та коронки на криві зуби

 

Зроблено – дентальні фотографії, проведено діагностику, цифровий дизайн посмішки (Digital Smile Design), зроблені тимчасові конструкції, які являлися прототипом постійних. Виготовлені надзвичайно тонкі керамічні вініри та коронки.

 

коронки, вініри без ортодонтичного лікування

встановлення коронок

 

Результат перевершив наші очікування! Без довгих років ортодонтичного лікування ми змогли виправити кривизну зубів та досягнути максимально природнього вигляду. Пацієнтка відчула себе більш привабливою, бо нарешті отримала посмішку своєї мрії.

Ще одне досягнення наших лікарів у даному кейсі полягає у тому, що завдяки правильній діагностиці та Digital Smile Design вдалось повністю уникнути ендодонтичного лікування і депульпування зубів, тобто всі зуби пацієнтки вдалось залишити “живими”!

 

клініка естетичної стоматології у львові

вініри коронки результат

 

Вражаюче перетворення: ДО та ПІСЛЯ

зміна прикусу вінірами і коронками

 

Читайте про те, як нова посмішка може змінити Ваше життя у нашій статті.

 

Дізнайтесь більше про можливості естетичної стоматології у нашій клініці та все, що Вас цікавить про вініри тут!

Запишіться на прийом вже сьогодні на нашому сайті онлайн або за номером:

+38 032 260 30 60  або  +38 050 315 59 03

Посміхайтеся і світ посміхнеться Вам у відповідь!

 

 

Share: