Вражаюче перетворення – відновлення естетики і функції (До та Після)

 

У нашу клініку все частіше звертаються пацієнти не зі скаргами на зубний біль, а з проханням змінити їхню посмішку. Це й зрозуміло, гарна посмішка змінює наш загальний облік, привертає увагу, підвищує самооцінку. Тому, якщо природа не нагородила Вас правильним прикусом або білосніжною емаллю, виправити ситуацію допоможе естетична стоматологія!

Наші професіонали щодня працюють над створенням “нових бездоганних посмішок”, і сьогодні ми б хотіли поділитись з Вами одним прикладом До та Після.  Приклад чудово ілюструє можливості естетичної стоматології та професійний підхід наших лікарів.

Вихідна ситуація – естетичний дефект у молодої красивою жінки (щілина між зубами, стертість зубів, жовтий колір)

 

естетична стоматологія

Перед початком роботи брались до уваги риси обличчя пацієнтки, колір шкіри, колір волосся, зуби (довжина, ширина, колір, форма), ясна і губи. Ми працювали в тісному контакті з пацієнткою, щоб скласти план лікування з урахуванням особистих уявлень і побажань пацієнтки. За допомогою каталогу посмішок, фотографій, макетів і шаблонів ми намагались досягти бажаної посмішки. Ми передбачали, що для цього можуть знадобитися керамічні вініри або коронки, лазерна обробка контуру губ, відбілювання зубів і, якщо це доцільно, навіть ботоксна косметика.

Зроблено – дентальні фотографії, проведено діагностику, цифровий дизайн посмішки (Digital Smile Design), зроблені тимчасові конструкції, які являлися прототипом постійних. Виготовлені надзвичайно тонкі та точні керамічні вініри.

дизайн посмішки львів
керамічні вініри та коронки львів
керамічні вініри стоматологічна клініка у львові

фіксація вінірів

 

Результат – прогнозований: зуби максимально природні, а пацієнтка щаслива!

результат реставрації зубів вінірами

 

Вражаюче перетворення: ДО та ПІСЛЯ

реставрація вінірами до і після

 

Дізнайтесь більше про можливості естетичної стоматології у нашій клініці та все, що Вас цікавить про вініри тут!

Запишіться на прийом вже сьогодні на нашому сайті онлайн або за номером:

+38 032 260 30 60  або  +38 050 315 59 03

Посміхайтеся і світ посміхнеться Вам у відповідь!

Share: