Зробіть свою мрію реальністю шляхом кардинального оновлення вашої посмішки

 

Вас не задовільняє Ваша посмішка? Ви мрієте про ідеальну посмішку, що засліплює всіх довкола? Кардинальне оновлення посмішки – це процес покращення вигляду Вашої посмішки за допомогою однієї чи декількох процедур косметичної стоматології, таких як, наприклад, встановлення вінірів, зубних імплантатів або відбілювання.

 

Що таке оновлення посмішки та Дизайн Посмішки?

Для оновлення посмішки беруться до уваги риси Вашого обличчя, колір шкіри, колір волосся, зуби (довжина, ширина, колір, форма), ясна і губи, щоб спроектувати ідеальну для Вас посмішку. Оновлення посмішки здійснюється з різних причин і проводиться у відповідності з Вашими особистими уявленнями і побажаннями. У нашій клініці ми будемо працювати в тісному контакті з Вами, щоб скласти план лікування з урахуванням Ваших особистих побажань. За допомогою каталогу посмішок, фотографій, макетів і шаблонів ми зможемо допомогти Вам досягти бажаної посмішки. Для цього можуть знадобитися керамічні вініри або коронки, лазерна обробка контуру губ, відбілювання зубів і, якщо це доцільно, навіть ботоксна косметика.

вініри до і після

 

Як я зможу отримати свою ідеальну посмішку?

Срібні або вкриті амальгамою зубні пломби можуть бути замінені на натуральні композитні пломби кольору зубів, а відбілювання може поліпшити колір потемнілих зубів. Колір зубів і затемнення є важливими факторами при оцінці й підготовці різних процедур, в тому числі встановлення керамічних вінірів, коронок, мостів і імплантатів. При розгляді питання про колір Ваших зубів, майте на увазі, що через темні або знебарвлені зуби Ви можете виглядати старшими, ніж насправді. Гарно сформована посмішка складається з яскравих білих зубів та додає Вам молодості. У нашій клініці ми навчилися знаходити баланс між наданням Вам яскравішої та білішої посмішки та підтримкою природного кольору зубів.

Зубні протези

В стоматології часто використовуються зубні протези. Протези можуть заповнити собою проміжки між вашими зубами, щоб зробити вашу усмішку ідеальною.

Зуби, що вигнуті, налізають один на один або мають проміжки між собою, можна виправити, і при необхідності відрегулювати за допомогою ортодонтії та покращити за рахунок вінірів. Нерівні зуби, а також зуби зі сколами та тріщинами, можуть бути облицьовані для покращення зовнішнього вигляду. Один або декілька відсутніх зубів можуть негативно вплинути на зовнішній вигляд Вашої посмішки та прикус, а також збільшити ризик розвитку карієсу. Відсутні зуби можна замінити зубними імплантатами, мостами або частковими протезами зубів.

Довжина і пропорції ваших зубів є ще одним важливим фактором у необхідності оновлення посмішки. Довгі зуби допомагають Вам виглядати молодшими, в той час як загальний знос протягом багатьох років робить зуби коротшими і може привести до посмішки з оголеними яснами. Ми можемо забезпечити лікування біля краю ясен, щоб оновити зовнішній вигляд ваших зубів. Стандартним еталоном для оновлення є лінія посмішки – уявна лінія, яка проходить по краю зубів верхньої щелепи. Лінія посмішки може бути використана, щоб визначити, якої довжини повинні бути Ваші нові зуби.

вініри львів

На скільки часу вистачить моєї оновленої посмішки?

Процедури косметичної стоматології вимагають регулярного гігієнічного догляду за порожниною рота і з часом можуть потребувати певної підтримки. Тому відбілювання зубів необхідно повторювати час від часу, щоб зберегти Вашу блискучу усмішку. Цілком ймовірно, що керамічні вініри можуть тріснути або зламатися і вимагати заміни. Коронки та зубні протези, як правило, потребують заміни після 10-15 років. Але не хвилюйтеся, у нашій клініці ми вибираємо найкращі матеріали та використовуємо найпередовіші технології, щоб забезпечити Вам найтривалішу посмішку, на яку тільки Ви заслуговуєте. Зробіть свою мрію реальністю і запишіться на консультацію да нашої клініки вже сьогодні!

 

Запишіться на прийом вже сьогодні на нашому сайті онлайн або за номером:

+38 032 260 30 60 або +38 050 315 59 03

Посміхайтеся і світ посміхнеться Вам у відповідь!

Share: