Відбілювання зубів

Відбілювання зубів

Усім бажаючим наша клініка пропонує відбілювання зубів у Львові за доступними цінами із застосуванням європейського обладнання та матеріалів. Фахівці нашої клініки щорічно підвищують кваліфікацію, мають тривалу практику і пропонують пацієнтам ознайомитися з видами і технологіями відбілювання, які вони виконують.

Види і технології професійного відбілювання зубів в нашій клініці

Існує відбілювання двох видів. Метод і кількість процедур визначаються станом зубів та можливостями клініки.

Для того, щоб відбілити зуби у Львові в нашій клініці, існують методики із застосуванням кап (домашнє) і професійне відбілювання.

При домашньому відбілюванні капа виготовляється за зліпком зубів і наповнюється гелем, який буде поступово виділятися і, таким чином, забезпечувати білизну зубного ряду. Наші техніки виготовляють капи відмінної якості протягом декількох днів. Надалі вироби застосовуються пацієнтами в домашніх умовах.

Професійні  види відбілювання за доступними цінами

Професійне відбілювання зубів у Львові в нашій клініці проводиться гелями з високою концентрацією діючої речовини, які вступають в реакцію з емаллю під впливом хімічної або фізичної дії.

Інноваційне обладнання та висока кваліфікація стоматологів дозволяє клініці пропонувати пацієнтам наступні методики відбілювання зубів:

  • Косметичне,
  • Хімічне,
  • Лазерне,
  • Світлове.

Для того, щоб пацієнт вибрав для себе оптимальний метод, пропонуємо детальніше ознайомитися з кожним із них окремо.

Косметичне відбілювання зубів

Косметичне (експрес) чищення проводиться з використанням ультразвуку та содоструйного апарату. Методика називається «експрес», так як триває всього 20 хвилин  і повністю видаляє наліт від кави, чаю, сигарет і залишків їжі. Зуби відразу стають на тон світлішими.

Хімічне відбілювання зубів

Хімічне чищення проводиться гелем з перекисом водню, який утримується на поверхні зубів за допомогою капи. Перекис проникає в структуру емалі і видаляє патологічні частинки. Для того, щоб якісно відбілити зуби хімічним способом, необхідно кілька візитів до фахівця.

Лазерне відбілювання зубів

Лазерна технологія передбачає активацію відбілюючих властивостей гелю під дією лазерного світла. Ми пропонуємо своїм пацієнтам відбілювання зубів лазером (фірма KaVo, ербіевий лазер KaVo Key 3+). Це відбілювання кожного зуба з максимальним ефектом і безпекою процедури. За умови правильного догляду за зубами, відбілюючий ефект тримається від 3 до 5 років. Освітлення досягається за рахунок руйнування пігменту. Тривалість одного сеансу становить 60-90 хвилин.

Світлове відбілювання зубів

Світлове відбілювання аналогічне лазерному, але активація гелю із застосуванням методики здійснюється галогеновим світлом. Процедура триває близько 2-х годин. При цьому за 4 сеанси зуби стають світлішими на 2-5 тонів.

На кожну технологію відбілювання зубів ціна встановлюється індивідуально, залежно від стану зубного ряду та кількості сеансів. Звертаючись в нашу клініку, Ви отримаєте якісні послуги за доступними цінами. Кожному пацієнту запропонуємо оптимальний в його ситуації варіант!

Записатися на прийом