Високоякісна стоматологія та дбайливий підхід до лікування Ваших зубів

Тому що ми маємо «свою» філософію здоров’я: збереження і творчість. Сьогодні ставлення людини, яка прийшла до нас, повинно змінитись у бік не лише вирішення стоматологічної проблеми, а й розуміння, чому вона виникла і як її позбутись у майбутньому.

Важливо, щоб Ви були проінформовані про стан Вашого здоров’я та причини, що привели до такої ситуації, про те, що можна зробити та скільки це буде коштувати. Окрім того, ми створили умови, щоб Вам було зручно, адже ми застосовуємо дбайливий та найбільш природній підхід до лікування зубів. В це поняття входить відчуття комфорту, починаючи від першого дзвінка чи приходу до клініки. Також важливим для нас є дати Вам відчуття безпеки, показати і розповісти про стерилізацію, про усі необхідні процеси при лікуванні саме для Вас, та проінформувати, яким чином можна уникнути стоматологічних проблем.

Найкоротший шлях до збереження здоров’я

Стерилізація інструментів та дезінфекція приміщень – це найкоротший шлях до збереження здоров’я, особливо в стоматології. В нашій львівській клініці цьому приділяється особлива увага. Не випадково стерилізаційна знаходиться поряд з кімнатою очікування. Кожен пацієнт має право на «інспекцію».

Почнемо з кінця. В нашій чистій і білій стерилізаційній діють наступні правила:

  • Всі без виключення інструменти –  бори, ортопедичні ложки, наконечники тощо – проходять стерилізацію за допомогою автоклаву класу В «Melag». Ми пишаємося тим, що наша клініка є однією з небагатьох у Львові, котра забезпечена таким високотехнологічним устаткуванням.
  • Обов’язкове зберігання інструментів – борів, ортопедичних ложок, наконечників тощо – в спеціальних крафт пакетах. Це герметичні пакети з надписом про дату стерилізації зі спеціальним «бейджиком» (вінаром) всередині, на якому зазначено температуру і час стерилізації. Ми забезпечені пакувальним апаратом фірми «Melag».
  • Ми не миємо інструменти руками, бо любимо не тільки Вас, але й себе. Для ретельного миття та дезінфекції всього, чим ми працюємо, в нас використовується термодезинфектор фірми «Melag», котрим можуть похвалитися лише одиниці стоматологічних клінік у Львові.

Всі роботи проводяться виключно з асистентом, а інколи й з двома, щоб можна було забезпечити абсолютну чистоту в ротовій порожнині, відсутність слини та крові. Для цього ми обов’язково працюємо з великою кількістю води і системами потужного відсмоктування, щоб попередити попадання пилу та інфекції в повітря і відповідно в легені.

В клініці використовується широкий спектр одноразових інструментів (слиновідсмоктувачі, нагрудники, одноразові ложки і т.д.), вони використовуються виключно одноразово!
Ми не працюємо голими руками – тільки  в рукавичках.

Все це ми робимо задля Вашого комфорту та безпеки. Адже стерилізація інструментів і дезінфекція приміщень, чистота і охайність  – це найкоротший шлях до збереження здоров’я!

Записатися на прийом